KKS Kalisz - Elana Toruń. Bijatyka na stadionie. Mecz przerwany [ZDJĘCIA]

RED
Bójka kibiców podczas meczu KKS Kalisz - Elana Toruń
Bójka kibiców podczas meczu KKS Kalisz - Elana Toruń M.J./Torun.NaszeMiasto.pl
KKS Kalisz przegrał wyjazdowe spotkanie z Elaną Toruń 0:1. W 35 minucie spotkanie zostało przerwane na kilka minut z powodu bijatyki kibiców. Na toruńskim stadionie musiała interweniować policja.

Jak informuje Gazeta Pomorska, po bójce kibiców podczas meczu KKS Kalisz - Elana Toruń siedem osób zostało zatrzymanych. Mają to być kibice kaliskiej drużyny.

Mecz wygrała Elana 1:0 po golu Michała Żurowskiego w 79 minucie.

Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 1:0 (0:0) M. Żurowski (79')

KKS Kalisz: Wasiluk, Czech, Ignaczak, Gawlik, Paczkowski (Grabowski 40'), Grzesiek (Ignaczak 46'), Stoychev, Kostov, Ciesielski, Majewski (Gajewski 74'), Sówka (Cierniewski 65')

Elana Toruń: Świtalski, Wróblewski, Czajkowski, Parzyszek, Marszałek, Szatkowski (Cięgotura 84'), Witucki, Żurowski, Kot (Poczwardowski 66'), Majchrzak (Maćkiewicz 78'), Tomaszewski (Makowiecki 89')

Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!