IV Świąteczna Gala Disco Polo w Toruniu 2018. Działo się na Arenie Toruń przy Bema. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Za nami 4. już edycja Świątecznej Gali Disco Polo na Arenie Toruń! Wystąpili m.in. Akcent, After Party, Piękni i Młodzi oraz Mig.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.12.2018, 08:38

W Vip strefie brak whisky był ogromnym minusem. Wolimy aby bilety były 2 razy droższe,ale niech to będzie na jak najwyższym poziomie. To ma być vip...

21.12.2018, 08:35

Wpadka z biletami to wina organizatora,nie ochrony! Nie dajcie się zmylić. Ale i tak na koniec wszystko skończyło się ok bo wpuscili ludzi,żadnej katastrofy nie było. Impreza zaliczona do udanych.

21.12.2018, 08:31

Ja nigdy się disco polo nie wyrzekłam. Zawsze mówiłam,ze uwielbiam i uwielbiam nadal i tak już będzie do końca moich dni. Pozdro dla ViP ekipy

18.12.2018, 21:41

Jeszcze nie tak dawno disco polo to była wsiowa muzyczka i kompletny przypał. Dzisiaj ci sami ludzie którzy nabijali się z tej pożal się Boże muzyczki skaczą na takich galach... Masakra.

18.12.2018, 09:04

Wielka promocja debilizmu. Powinno być zabronione jak fajerwerki.

17.12.2018, 11:29

PO co oni sie tam pchaja namuzee z palybacku gdzie mozna tak samo ich posluchac w tv ewentulanie

16.12.2018, 16:21

Koncerty to bardzo dobry pomysl. Jest tylko 1 ale. Wszystkie koncerty powinny byc obowiazkowo z muzyka i vocalem na zywo.

16.12.2018, 15:09

jak by mi zapłacili to bym poszedł

16.12.2018, 15:08

jak mozna isc na takie cos nawet za darmo bym nie poszedł masakra

16.12.2018, 13:08

Początkowo nas nie wypuścili jednak po jakiś 20 min oczekiwania weszliśmy normalnie. Cierpliwość popłaca :))

16.12.2018, 11:54

Gapie męskie z dzwonami, zmarzły fest gapiąc się na głufie nagie fizdy na Arenie, by nad ranem ugrzać się na różowych parasolkach na Starówce.
Reklama dźwignią handlu, podniesie nawet opadłą Gwiazdorowi siwą brodę.

16.12.2018, 09:27

Bilety kupione w marcu. I nie wypuszczono nas! Kpina i porażka. Sprzedali więcej biletów niż mieści arena. Nigdy więcej