Elana Toruń - GKS Dopiewo - ZDJĘCIA [2:0]

Patryk Młynek
Elana Toruń - GKS Dopiewo - ZDJĘCIA [2:0] fot. Patryk Młynek
Elana Toruń - GKS Dopiewo - ZDJĘCIA [2:0]. Piłkarze Elany Toruń po raz kolejny odnieśli zwycięstwo. Tym razem pokonali na własnym stadionie ekipę GKS Dopiewo. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

W sobotę byliśmy zespołem lepszym. Na pierwszego gola kibice czekali do 19. minuty, gdy piłkę w środku pola przejął Bartosz Maćkiewicz i oddał ją Damianowi Tofilowi. Popularny „Miodek” kopnął z dystansu i pokonał bramkarza rywali.

Goście skupieni byli przede wszystkim na grze z kontrataku, ale nie stworzyli groźnych okazji do pokonania Przemysława Kryszka.

Natomiast nasz zespół po niespełna 30. minutach powinien prowadzić 2:0. Niestety, uderzenie Tomasza Rogóża z linii pola karnego było niecelne.

Drużyna prowadzona przez Roberta Kościelaka podwyższyła prowadzenie w 62. min. Kirył Szrejtar zagrał do Mateusza Poczwardowskiego, który nie dał szans golkiperowi przyjezdnych.

Kilka chwil później goście mogli zmniejszyć swoje straty, jednak kopnięcie Adama Lisieckiego z 18 metrów było niecelne.

Miejscowi odpowiedzieli dość szybko, 120 sekund później. Tomasz Rogóż z Kiryłem Szrejtarem mieli przed sobą tylko golkipera z Wielkopolski. Niestety, ten pierwszy zamiast oddać futbolówkę Białorusinowi, zdecydował się na strzał, który zdecydowanie nie wyszedł pomocnikowi toruńskiej jedenastki.

Ostatecznie wygraliśmy bardzo ważne spotkanie 2:0.

W kolejnej potyczce zmierzymy się we Wronkach z Lechem II Poznań. Początek potyczki zaplanowano w sobotę o godzinie 15.

Elana Toruń – GKS Dopiewo 2:0 (1:0). 1:0 D. Tofil (19), 2:0 M. Parzyszek (62)

Elana: Kryszak - Zamiatowski, Parzyszek (żk), Więckowski, Czajkowski - Świderek – Rogoż (78, Piskorski), Maćkiewicz (84, Melerski), Tofil (72, Młodzieniak), Poczawardowski – Szrejtar (88, Mielnik)

Elana Toruń - GKS Dopiewo - ZDJĘCIA - za: elanatorun.com