Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz 6:1 [zdjęcia live, na żywo, relacja online, kibice, wynik]

Tomasz Młynek
Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz. Będą duże emocje.
Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz. Będą duże emocje. Fot. Tomasz Młynek
Już w najbliższą sobotę zapraszamy na piłkarskie święto. O godzinie 16 na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego rozegrane zostaną czwartoligowe derby. Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz [zdjęcia live, na żywo, relacja online].

Elana Toruń - Zawisza II Bydgoszcz 6:1 - ZDJĘCIA

Początek relacji o godz. 16:00

86' spotkania: Gol dla Elany! Hat-trick Marcina Majchrzaka.

73' spotkania: Marcin Majchrzak w 73. minucie zdobywa drugą bramkę. Elana - Zawisza 5:1.

67' spotkania:
Dawid Zamiatowski strzela gola w 67. minucie. Elana - Zawisza 4:1.

44' spotkania: Tuż przed przerwą piłkę do własnej bramki skierował Mikołaj Pieniądz. Elana - Zawisza 3:1.

33' spotkania: W 33. minucie Arkadiusz Piskorski wyprowadza żółto-niebieskich na prowadzenie.

22' minuta spotkania: W 22. minucie Marcin Majchrzak doprowadza do remisu. Elana - Zawisza 1:1.

10' spotkania: Zawisza w 10. minucie obejmuje prowadzenie. Strzelcem bramki Kamil Kamiński.

Bilety dostępne będą w kasach przed stadionem w cenie: - normalny (cały stadion): 5 zł; - ulgowe (cały stadion): 3 zł.

Wejściówki ulgowe przysługują: uczniom, studentom (do 26. roku życia), emerytom oraz rencistom za okazaniem ważnej legitymacji.

Na mecz wstęp bezpłatny mają kobiety oraz dzieci do lat 7 (pod opieką osoby pełnoletniej),