Elana Toruń rozgromiła w sparingu Zdrój Ciechocinek 6:0

TOM
Z każdej bramki się naprawdę bardzo cieszymy. Chłopacy i my szkoleniowcy jesteśmy zadowoleni nie tylko z ilości zdobytych goli ale także ze sporej liczby stwarzanych sytuacji. Elana Toruń - Zdrój Ciechocinek 6:0 Elana Toruń
Piłkarze Elany pokonali w meczu sparingowym Zdrój Ciechocinek. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Pojedynek rozegrano na stadionie przy ulicy Armii Ludowej. Elana Toruń - Zdrój Ciechocinek 6:0.

Trener Robert Kościelak już po raz kolejny sprawdził 22 piłkarzy, bowiem każdą z części meczu zagrała inna jedenastka.

W drugiej połowie, przy jednym ze starć, na boisko upadł Dawid Bocian, który opuścił boisko z bolącym barkiem. Na razie nie wiadomo czy jest to poważny uraz.

Trener Robert Kościelak nie mógł skorzystać z narzekającego na kontuzję pachwiny Macieja Melerskiego, oraz Mateusza Poczwardowskiego. Dodajmy, że popularny "poczi" od wtorku oficjalnie jest piłkarzem Elany. Witamy z powrotem!

Elana Toruń - Zdrój Ciechocinek 6:0(0:0)

Bramki: 2-Nowasielski, 1-Bocian, Świderek, Lewandowski, Wolski

Skład Elany Toruń

I połowa: Kryszak, Bołądź, Wypij, Więckowski, Wróbel, Zamiatowski, Białek, Młodzieniak, Elsner, Maćkiewicz, Ciężkowski

II połowa: Osiński, Kikowski, Świderek, Buszko, Czyżniewski, Bocian, Tofil, Regulski, Wolski, Lewandowski, Nowasielski

Pomeczowa wypowiedź trenera Elany Toruń - Roberta Kościelaka:

-Strzelone bramki na pewno cieszą. Mimo, że tych bramek wpada tak dużo, chcę zaznaczyć, że to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Z każdej bramki się naprawdę bardzo cieszymy. Chłopacy i my szkoleniowcy jesteśmy zadowoleni nie tylko z ilości zdobytych goli ale także ze sporej liczby stwarzanych sytuacji. Elana Toruń gra z potencjalnie słabszymi rywalami ale chcę przypomnieć, że Ci młodzi chłopcy jeszcze kilka miesięcy temu reprezentując drużynę rezerw mieli ogromne problemy z wygrywaniem w V lidze. Teraz próbują i udaje się to coraz lepiej i z coraz większą skutecznością. Mam nadzieję, że w meczach z dużo bardziej wymagającymi rywalami ta passa zostanie podtrzymana.

Dodajmy, że takim wymagającym rywalem z pewnością będzie Arka Gdynia, z którą Elana Toruń zmierzy się już 16 lutego.

za: Elana Toruń