Dzisiaj, o godzinie 16, rozpocznie się spotkanie Elany Toruń z Lechem II Poznań. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.

ELANA TORUŃ - LECH II POZNAŃ 0:0

Elana: Świtalski - Wróblewski, Zamiatowski, Wiasiutin, Michalak (żk), Więckowski, Grudziński (90, Maćkiewicz), Żurek, Aleksandrowicz, Tomaszewski, Karbowski

Lech II: Lis - Orłowski, Pawlicki, Dejewski, Gumny (żk), Wasielewski (żk), Janasik (62, Mielcarek), Guedes (74 Rymar), Zulciak, Sanocki, Kurbiel (87, Roszczyk)

INNE WYNIKI 25. KOLEJKI 3 LIGI, STRZELCY, TABELA. TUTAJ
90' - Koniec spotkania. Bezbramkowy remis.

90' - Pierwsza zmiana w Elanie. Maćkiewicz za Grudzińskiego.

90' - Sędzia dolicza 3 minuty.

89' - Gumny ukarany żółtą kartką.

87' - Tomaszewski zagrał wzdłuż bramki, lecz Aleksandrowicz doszedł do piłki. Torunianie zmarnowali piłkę meczową?

87' - Kolejna zmiana w Lechu. Roszczyk za Kurbiela.

84' - Rzut rożny dla Elany. Ponownie pewnie zagrożenie oddalają gracze Lecha.

79' - Lech już w komplecie.

78' - Goście chwilowo w dziewiątkę. Poza placem Dejewski oraz Pawlicki.

75' - Aleksandrowicz z lewej strony wpadł w pole karne. Lis odbił piłkę przed siebie. Strzał Grudzińskiego tuż obok słupka.

74' - Druga zmiana w zespole gości. Rymar za Guedesa.

72' - Po dośrodkowaniu Żurka w idealnej sytuacji niecelnie główkował Michalak.

71' - Wasielewski po faulu na Tomaszewskim ukarany żółtą kartką.

65' - Zarysowała się przewaga żółto-niebieskich. W polu karnym padł Grudziński, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

63' - Doskonała okazja Elany. Żurek wypuszcza Tomaszewskiego, który silnie uderza w środek bramki.

62' - Zmiana w Lechu. Mielcarek za Janasika.

60' - Tomaszewski umieszcza piłkę w siatce, jednak sędzia odgwizduje spalonego. Nadal bezbramkowy remis.

58' - Żurek aktywnie w polu karnym, ale Guedes wybija na róg.

53' - Po zmianie stron optyczna przewaga gospodarzy.

48' - Rzut rożny dla Elany, lecz piłka szybko wybita poza pole karne. Kontra Lecha i mamy korner po drugiej stronie boiska.

46' - Goście zaczynają od środka.

16:59 - Obie jedenastki już na boisku. Za moment początek drugiej części spotkania.

45' - Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

45' - Aleksandrowicz ścigał się z defensorami gości, lecz uderzył wysoko nad bramką.

39' - Pierwszy raz groźnie pod polem karnym Lecha, jednak wrzutkę Żurka łapie Lis.

37' - Sanocki strzela z linii pola karnego, ale blokuje Wiasiutin.

33' Rajd Janasika, który podał do Zulciaka. Niecelny strzał pomocnika Lecha.

28' - Michalak ponownie nieprzepisowo zatrzymuje rywala. Żółta kartka dla obrońcy Elany.

26' - Tym razem ostro faulował Michalak. Z rzutu wolnego Dejewski obok bramki.

23' Ostry faul w środku pola Grudzińskiego. Obyło się bez kartki.

18' Rzut rożny dla Lecha. Dośrodkowanie Zulciaka wybijają gracze Elany.

11' - Z dystansu niecelnie uderzał aktywny Zulciak.

9' - Ponownie Sanocki dogrywa w pole karne, ale pewnie łapie golkiper Elany.

7' - Sanocki podaje do Zulciaka, ale ten tuż obok bramki. Druga groźna sytuacja gości.

6' - Zulciak zagrywa w pole karne, ale piłka dostała poślizgu i strzał Kurbiela prosto w Świtalskiego.

3' - Trudne warunki atmosferyczne. Nad Toruniem ulewa.

1' - Od środka Elana.

15:58 - Piłkarze już na boisku. Lech zagra w niebiesko-białych strojach. Gospodarze na żółto-niebiesko.

15:56 - Nad stadionem pojawiły się czarne chmury.