Jeszcze dziś w „Toruń Plaza” w godzinach od 13 do 19 dziewczyny mogą zgłaszać się do konkursu Miss Polonia. Kandydatki muszą być pannami, bezdzietnymi, w wieku od 18 do 28 lat. Nie mogą mieć widocznych tatuaży. Pierwsze zgłoszenia przyjmowano wczoraj.

Muzyka elektroniczna, taniec, film, opieka nad zwierzętami - to tylko niektóre hasła, które dziewczyny wpisywały w rubryce „hobby”.

Każda ze zgłaszających się panien musi zapozować do zdjęcia i wypełnić specjalną ankietę, by nieco odkryć swój charakter.

Co bym chciała robić, gdybym został Miss Polonia?

„Udowodniłabym wszystkim, że każdy może spełnić swoje marzenia”, „pomogłabym dziewczynom uwierzyć w siebie”, „dumnie reprezentowałabym Polskę”, „chciałabym pomagać zwierzętom i założyłabym w tym celu własną fundację”, „chciałabym pomagać kobietom, które doświadczyły przemocy fizycznej bądź psychicznej ” i wreszcie „uważam, że mam predyspozycje do pełnieniu roli Miss Polonia”.

Casting potrwa także dziś, a za dwa tygodnie, w sobotę 26 maja od godz. 18 także „Plazie” zaplanowano wybory Miss Polonia Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2018.

Jak na wybory najpiękniejszej przystało, kandydatki na Miss wykonają układy choreograficzne przygotowane pod okiem zeszłorocznej Miss Polonia, tancerki i instruktorki fitness Agaty Biernat.

- Dziewczyny pokażą się w strojach sportowych, codziennych, koktajlowych oraz w kostiumach kąpielowych - mówi Oliwia Jesionowska z firmy „Igo-Art” organizującej wybory.

Zaplanowano pokazy taneczne i występy muzyczne. Gwiazdą będzie Adam Stachowiak, laureat konkursu „The Voice of Poland”. W jury zasiądą m.in. Miss Polonia 2017 Agata Biernat, Miss Polonia 2016 Izabela Krzan, Wicemiss Polonia 2017 Magda Swat. Jury wyłoni najpiękniejszą dziewczynę województwa, ale i trzyosobową reprezentację regionu w kolejnym etapie wyborów Miss Polonia. Będą nagrody - biżuteria, kosmetyki, zegarki, vouchery na zakupy.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!