Budowa Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki

Budowa Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki (© http://www.torun.pl/)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Budowa Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Mimo zimowej aury na budowie sali koncertowej na Jordankach w Toruniu prace idą pełną parą. W środę 15 stycznia 2014 r. budowlańcy do późnych godzin nocnych wylewali beton na podziemne stropy i ściany.

Budowa Centrum Kulturalno-Kongresowego JordankiMimo zimowej aury na budowie sali koncertowej na Jordankach w Toruniu prace idą pełną parą. W środę 15 stycznia 2014 r. budowlańcy do późnych godzin nocnych wylewali beton na podziemne stropy i ściany.

- Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Słupy i ściany na poziomie -1 są wykonane w 60 procentach. Trwa też szalowanie, zbrojenie i betonowanie stropówmówi prezes Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki Grzegorz Grabowski.

Budowlańcy wyrównują także ściany szczelinowe i prowadza roboty wykończeniowe na komorze wodomierzowej. Ponadto zakończono montaż separatora i osadnika, a teraz wykonywane jest ich obsypywanie.

W środę, mimo prawdziwie zimowej aury, prace trwały od godziny 5 rano i zakończyły się grubo po północy następnego dnia. Robotnicy wykonywali słupy na poziomie -1 i 0, dalej szalowali, kładli zbrojenia, betonowali ściany, podciągi i belki stropów. Do piątku chcą zabetonować  800m2 stropów i  1000m2 ścian.

Budowa Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki - za:UM Toruń

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!