Apator otwiera nowy zakład. Firma szuka 150 pracowników!

(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Otwarcie nowego zakładu nastąpi prawdopodobnie w kwietniu, ale Apator już teraz szuka kadry. Cel - Crystal Park Ostaszewo. To tam zostaną przewiezione wszystkie maszyny.

Dziś toruński Apator zatrudnia 450 osób, ale interesy idą tak dobrze, że spółka prowadzi ciągły nabór dodatkowych pracowników. Warto rozglądać się za ofertami, bo w nowym zakładzie spółki ma pracować łącznie 600 osób. Wakaty będą m.in. przy produkcji aparatury miernikowej i innych produktów firmy. Znajdzie się również zajęcie dla osób z większymi kwalifikacjami.Już dziś toruńska firma szuka programisty, który będzie odpowiedzialny za oprogramowanie do liczników energii elektrycznej oraz inżyniera produktu. To praca dla osób z wyższym, elektronicznym wykształceniem. --------------------Po przeniesieniu się Apatora do nowego zakładu w Ostaszewie, w Toruniu pozostanie biuro, które razem z Apator Control będzie mieściło się w biurowcu w okolicach ul. Polnej. Co się stanie z budynkami po "starym" Apatorze przeczytacie w serwisie RegioPraca.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!